Jsme farmaceutická distribuční firma, která vznikla r. 2010 na základě schválení  S Ú K L.
Zabezpečujeme dovoz a distribuci antroposofických léků firem Abnoba, Helixor, Iscador, Wala a Weleda. Dodáváme bylinné moučky firmy Benkor - hořčičnou, zázvorovou a křenovou – k  zevnímu použití podle postupů antroposofické medicíny.
Informace pro lékárníky

Léčivé přípravky anthroposofické medicíny od firem Abnoba, Helixor, Iscador, Wala a Weleda nejsou registrovány v ČR. Poléhají režimu distribuce neregistrovaných LP na základě individuálního lékařského předpisu.

Bylinné moučky nejsou v kategorii léčivých přípravků. Jsou balené po 100 g - Hořčičná moučka 100 g, Křenová moučka 100 g, BIO-Zázvorová moučka 100 g.

Objednávku pošlete e-mailem nebo faxem.

V objednávce uveďte název, lékovou formu, velikost balení a počet balení objednávaného léčivého přípravku, případně PZN, dodací adresu lékárny a kontaktní telefonní číslo. Přiložení kopie lékařského předpisu nově není nutné. Pokud kopii lékařského předpisu přiložíte, neměla by obsahovat osobní údaje pacienta.

V první objednávce uveďte navíc údaje pro fakturaci (fakturační adresu lékárny, IČ a DIČ) a přiložte k ní kopii „Rozhodnutí o registraci nestátního zdravotnického zařízení“ případně kopii „Rozhodnutí o udělení oprávnění k poskytování zdravotních služeb“.

Dodací doba je pro léčivé přípravky  Abnoba obvykle do 7 dnů, pro ostatní cca 10 dnů. Bylinné moučky máme běžně skladem.

Seznamy léčivých přípravků  těchto firem Vám rádi pošleme, pokud si o ně napíšete e-mailem.